Biurka

Stwórz designerski gabinet, w którym codzienne wykonywanie obowiązków zarówno służbowych, jak i prywatnych, będzie stanowiło czystą przyjemność. Zadbaj o oryginalny wystrój wyposażając pomieszczenie w kolonialne biurko prosto z Indii - wykonane z litego drewna palisander. Dystrybuowane przez nas produkty cechują się wyjątkową stylistyką oraz niepowtarzalnością. Wykonane są w stu procentach ręcznie, przez co każdy ich detal został dopracowany do perfekcji.

Funkcjonalne sekretarzyki z drewna palisander

Elementy wyposażenia z naszego sklepu internetowego świetnie dopasowują się zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz. Te piękne biurka z litego drewna będą stanowiły centralny punkt Twojego gabinetu - przykują wzrok każdego odwiedzającego!

Oferujemy wiele modeli biurek kolonialnych, zarówno kompaktowych, jak i z dużymi blatami. Praktyczne szuflady, w które wyposażone są nasze meble z powodzeniem pomieszczą wszelkie potrzebne dokumenty, artykuły piśmiennicze czy inne ważne drobiazgi.

Wyjątkowe wzornictwo, olśniewający wygląd

Kolonialne sekretarzyki wykonane z drewna palisander swój urok zawdzięczają nieregularnemu usłojeniu, które sprawia, że mebel wygląda bardzo egzotycznie. Prostota i elegancja formy urozmaici wnętrza urządzone w stylu boho, skandynawskim, rustykalnym, nowoczesnym oraz eklektycznym.

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

9 produkt(ów)

Categories

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

9 produkt(ów)