Witryny

Chcesz wyeksponować kryształy, kolekcję porcelany, ważne dla Ciebie bibeloty albo książki? W takim przypadku warto, byś sięgnął po nasze witryny w stylu kolonialnym. Inspirowane najlepszymi wzorcami z krajów Dalekiego Wschodu zachwycą Cię, gdy tylko na nie spojrzysz – nie wierzysz? Obejrzyj naszą kolekcję i przekonaj się sam!

Wityny kolonialne, jakich nie znajdziesz w innym sklepie

Meble w tym stylu inspirowane są dawnymi wzorcami. Ich projekt to składowa najlepszej jakości surowców oraz orientalnej nuty. Są to prawdziwe dzieła sztuki o użytkowym charakterze. Tworzą doskonałą mieszankę stylów oraz funkcjonalności. Można w nich dostrzec prawdziwy urok dawnych Indii.

Do ich produkcji wykorzystujemy naturalne drewno egzotyczne, jak palisander czy mango. Dlaczego decydujemy się na takie surowce? Gdyż charakteryzują się one dużą wytrzymałością mechaniczną, a przy tym wyróżniają się pięknym rysunkiem słoi, mają też wyjątkową barwę. Meble z nich wykonane są jedyne w swoim rodzaju – rzadko kiedy na polskim rynku można spotkać tak oryginalne propozycje. Proponowane przez nas wyroby są ręcznie robione. Powlekamy je lakierem o wykończeniu satynowym, przez co struktura słoi jeszcze bardziej się uwypukla. W ofercie można znaleźć klasyczne, przyszkolne witryny kolonialne jedno- lub dwuskrzydłowe, jak i niewielkie barki/stojaki na wino. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem!

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

24 produkt(ów)

Categories

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

24 produkt(ów)