O nas

indiadom.pl to przede wszystkim sklep internetowy oferujący meble kolonialne indyjskie. To także stale powiększająca się liczba znajdujących się w ofercie produktów w 100% wykonanych z drewna. Drewno oraz wyroby z niego to nasza pasja. Lubimy piękno i chcemy zarażać innych tym co piękne i trwałe. Nasze meble głównie wykonywane są ręcznie głównie z drzewa palisander oraz mango.

Najwyższą zasadą jest świadomość wysokiej jakości w doborze każdego komponentu. Nasze kolekcje można elastycznie łączyć. Oferujemy szeroką gamę różnych strukturalnych powierzchni od gładkiej do wyrazistego ziarna. Każda z naszych linii mebli jest zgodna z najdrobniejszym szczegółem, a design zawsze charakteryzuje się lekkością. Nasza szeroka gama produktów pozwala nam sprostać różnorodnym wymaganiom klientów.

INDIADOM.PL to sklep stworzony z myślą o wszystkich tych, którzy lubią wyrażać siebie również poprzez wystrój swoich wnętrz. Szanujemy Twoje prawo do indywidualności i wyboru. Twój czas też. Dlatego oddajemy do Twojej dyspozycji nas – nasz sklep meblowy i naszą stronę, a przede wszystkim nasze zaangażowanie i starania, aby wizyta i zakupy u nas budziły wyłącznie pozytywne emocje. Myślimy, że każdy znajdzie tu cos dla siebie.

Mamy wysokie standardy dla siebie i dla naszych mebli, które muszą spełnić trzy główne kryteria:

  1. wysoka jakość
  2. ponadczasowy i niedrogi
  3. wysokiej jakości materiały i komponenty Zgodność z tymi kryteriami, zgodnie ze zrównoważonym rozwojem, jest zadaniem, któremu zależy przepisać.

Dlatego wyznaczamy wysokie standardy od pierwszego do ostatniego etapu produkcji.

Pochodzenie z Indii oraz częste podróże do kraju rodzinnego pozwalają nam na kontrolowanie całego procesu produkcji. Dzięki temu mamy pewność, że oferowane przez nas meble są najwyższej jakości.

www.Indiadom.pl