Wieszaki

Przedpokój jest miejscem, które stanowi wizytówkę każdego domu. Jest to pierwszy widoczny dla gości fragment mieszkania, który decyduje o ich wrażeniach. Miłośnicy nietuzinkowych wnętrz doceniają oryginalne dekoracje, które sprawiają, że pomieszczenie prezentuje się znacznie ciekawiej.

W naszym sklepie internetowym dostępne są kolonialne wieszaki, listowniki oraz skrzyneczki na klucze wykonane z naturalnego, egzotycznego drewna palisander oraz mango. Są one bezpośrednio sprowadzane z Indii, gdzie produkowane są ręcznie. Niesamowite, orientalne wybarwienia na drewnie robią spektakularne wrażenie oraz idealnie dopasowują się do wnętrz urządzonych w każdym stylu. Czasami stanowią integralną część mieszkań urządzonych w myśl boho, a czasami tworzą kreatywny akcent e eklektycznych pomieszczeniach, który wyróżnia się na tle innych mebli.

Kolonialne wieszaki i skrzyneczki na klucze - dodatki do mieszkania prosto z Indii

Akcesoria, które importujemy z myślą o najbardziej wymagających klientach, to często ręcznie malowane, niepowtarzalne małe dzieła sztuki. Z pozoru zwykły, drewniany wieszak czy kolonialna skrzyneczka na klucze może wyróżniać się unikatowością naturalnego surowca, z którego została wykonana. Nasze artykuły są uwielbiane przez klientów zarówno doceniających nowoczesność i praktyczność w mieszkaniach, jak i tych lubujących się w orientalnych, designerskich wnętrzach.

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

25 produkt(ów)

Categories

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

25 produkt(ów)