Komody

Nie lubisz zagraconych przestrzeni? Oczywiście, że nie – nikt ich nie lubi; każdy ceni sobie przestrzeń do życia i dobrą organizację pomieszczeń. Dlatego w każdym domu, biurze, gabinecie czy punkcie usługowym, warto mieć przemyślany system przechowywania.

Dla tych, którym zależy na eleganckiej aranżacji, polecamy nasze indyjskie komody z drewna. Są bardzo pojemne dzięki głębokim szafkom i szufladom, które estetycznie układają się w spójną całość mebla. Świetnie wpiszą się w każdy wystrój, dodatkowo służąc za element dekoracyjny. Nie zajmują tak dużo miejsca, jak szafy, a dodatkowo mogą służyć na konsolę z miejscem na ustawienie na nich innych elementów dekoracyjnych lub przydatnych rzeczy, na przykład ramek na zdjęcia, kwiatów czy stojaków na wizytówki. W domu sprawdzą się w sypialni, salonie, przedpokoju, a nawet i pokoju dziecięcym.

Indyjskie komody z drewna

IndiaDom oferuje te meble w dużej gamie wzorów; znajdziesz tutaj zarówno bardziej dekorowane kolonialne, jak i minimalistyczne, o prostej formie, które sprawdzą się w nowoczesnych wnętrzach. Nie zabrakło również modeli w tak modnym obecnie stylu loft. Wyposażone są w ciemne, metalowe elementy, takie jak nóżki oraz uchwyty. Sprawdź je, a przekonasz się, że nawet w surowym stylu industrialnym jest miejsce na drewniany kunszt.

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

49 produkt(ów)

Categories

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

49 produkt(ów)