Półki I Szafki Wiszące

Dlaczego tak je lubimy? Ponieważ są niewielkie, nie zajmują wiele miejsca, można zamontować je praktycznie wszędzie, a do tego są pojemne oraz praktyczne. Szafki wiszące, bo o nich właśnie mowa, często goszczą w naszych domach. Dzięki nim możemy stworzyć dodatkową przestrzeń do przechowywania lub ciekawą ozdobę wnętrza. Tym bardziej, że mogą prezentować się oryginalnie!

Szafki wiszące w stylu kolonialnym

Pozwól, że zaprezentujemy Ci nasze wyjątkowe meble kolonialne. To funkcjonalne szafki wiszące w przeróżnych odsłonach. Są to m.in. indyjskie pojedyncze półki o prostej formie, oryginalne stojaki na butelki, wąskie regały idealne do eksponowania pamiątek lub przechowywania książek, a także meble do powieszenia z otwartymi półkami. Ze względu na uniwersalny charakter meble znajdą zastosowanie w każdym domowym wnętrzu - nie tylko salonie, ale także kuchni, jadalni, sypialni, a nawet łazience! Ostateczny efekt zależy tylko od Ciebie i tego, jak zechcesz je wykorzystać.

Meble w stylu kolonialnym cieszą się zainteresowaniem każdego, kto myśli o stworzeniu oryginalnego wnętrza z nutą egzotyki. Wystarczy zdecydować się na regały oraz półki wykonane z egzotycznego drewna palisandru indyjskiego, aby cieszyć się ich wyglądem i trwałością przez lata! Szukasz pomysłu na zmianę aranżacji? Sprawdź, co jeszcze możemy Ci zaoferować!

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

14 produkt(ów)

Categories

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

14 produkt(ów)