Sposoby płatności i dostawa

formy płatności

przelew - wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości e-mail potwierdzającej przyjęcie zamówienia lub płatność za pomocą bezpiecznego systemu płatności elektronicznych Przelewy24.

Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.

płatność gotówka w sklepie.

płatność kartą w sklepie stacjonarnym - dotyczy tylko zamówień składnych w sklepie stacjonarnym oraz składaniu zamówienia przez Internet i odbiorze osobistymAdres do faktury i dane do przelewu
Indiadom Naveen Kumar
ul. Jana Kazimierza 23A/67
01-248 Warszawa
NIP: 536-193-53-29
REGON: 380223257
ING Bank Śląski 90 1050 1012 1000 0092 5605 3167

dostawa i czas realizacji zamówienia

  1. Zamówiony Towar jest doręczany w wybrany przez Kupującego sposób:

    - dostawa przez firmę kurierską na terenie Polski na wskazany w zamówieniu adres, towary wysyłane są w terminie maksymalnie do 48 godzin po zaksięgowaniu wpłaty. Termin dostawy to termin wysyłki i termin dostawy, termin dostawy jest uzależniony od firmy kurierskiej i wynosi 1-3 dni roboczych. Cena w zależności od wagi towarów oraz wartości zamówienia.

    - odbiór własny z siedziby naszego magazynu.

  2. Koszt dostawy jest każdorazowo potwierdzany przez Sprzedawcę w potwierdzeniu zamówienia.

  3. Koszt dostawy przez firmę kurierską nie obejmuje wniesienia towarów do mieszkania/domu i ich montażu.

  4. Podczas odbioru Kupujący powinien sprawdzić zgodność ilościową z zamówieniem oraz czy towar nie posiada uszkodzeń mechanicznych powstałych w czasie transportu.

  5. Dostawa do krajów UE jest możliwa tylko po wcześniejszym ustaleni ze Sklepem. Sklep każdorazowa indywidualnie określa koszty dostawy. Koszt uzależniony jest od wagi i rozmiarów zamawianego towaru oraz od adresu dostawy i terminu wysyłki. Koszt wysyłki określany jest na podstawie kalkulacji zrobionej przez firmę kurierską i jest przedstawiany klientowi do akceptacji.