Sposoby płatności i dostawa

formy płatności

przelew - wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości e-mail potwierdzającej przyjęcie zamówienia lub płatność za pomocą bezpiecznego systemu płatności elektronicznych Przelewy24.

Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.

płatność gotówka w sklepie.

 Adres do faktury i dane do przelewu
Indiadom Naveen Kumar
ul. Marywilska 36
03-228 Warszawa
NIP: 536-193-53-29
REGON: 380223257


 

    30 1020 1055 0000 9102 0497 7320

 

dostawa i czas realizacji zamówienia

  1. Zamówiony Towar jest doręczany w wybrany przez Kupującego sposób:

    - dostawa przez firmę kurierską na terenie Polski na wskazany w zamówieniu adres, towary wysyłane są w terminie maksymalnie do 5 dni po zaksięgowaniu wpłaty. Termin dostawy to termin wysyłki i termin dostawy, termin dostawy jest uzależniony od firmy kurierskiej i wynosi 3-7 dni roboczych.

    - odbiór własny z siedziby naszego magazynu.


  2. Koszt dostawy przez firmę kurierską nie obejmuje wniesienia towarów do mieszkania/domu i ich montażu.

  3. Podczas odbioru Kupujący powinien sprawdzić zgodność ilościową z zamówieniem oraz czy towar nie posiada uszkodzeń mechanicznych powstałych w czasie transportu.

  4. Dostawa do krajów UE jest możliwa tylko po wcześniejszym ustaleni ze Sklepem. Sklep każdorazowa indywidualnie określa koszty dostawy. Koszt uzależniony jest od wagi i rozmiarów zamawianego towaru oraz od adresu dostawy i terminu wysyłki. Koszt wysyłki określany jest na podstawie kalkulacji zrobionej przez firmę kurierską i jest przedstawiany klientowi do akceptacji.