Szafka Nocna

Poznaj nasze meble kolonialne i na własne oczy przekonaj się, jak są wyjątkowe! Znajdziesz tu oryginalne szafki nocne – idealne, aby doposażyć sypialnię w stylowe i praktyczne dodatki. Tak duży wybór podyktowany został chęcią odpowiedzi na oczekiwania klientów o zróżnicowanych gustach.
Widoczne tu egzemplarze wykonujemy z egzotycznego drewna palisandru indyjskiego. Cechuje je trwałość, elegancki wygląd oraz nietuzinkowość. Siłą naszych produktów jest to, że tworzymy je ręcznie - każdy egzemplarz jest więc nieco inny, a tym samym jeszcze bardziej wyjątkowy. Indyjska szafka nocna, której nie ma nikt inny? To brzmi świetnie! Przyjrzyj się bliżej naszym propozycjom.

Meble kolonialne do sypialni
Przygotowaliśmy szereg rozwiązań, dzięki którym zaaranżujesz przestrzeń swoich marzeń. Poszukiwaczom niebanalnych dodatków w szczególności polecamy szafki nocne nawiązujące wyglądem do symbolu Indii – bogato zdobionego słonia. Staraliśmy się wykorzystać kształt mebla w taki sposób, aby wprost nawiązać do tradycji, ale jednocześnie nie pozbawić go funkcjonalności. Z powodzeniem sprawdzi się jako stolik lub dodatkowa półka w sypialni.
Miłośnicy nowoczesnych rozwiązań mogą wybrać model loftowy wykonany z połączenia jasnego drewna i metalu. Lubiący klasykę będą natomiast zachwyceni mnogością rozwiązań nawiązujących do klasycznego stylu kolonialnego o wyjątkowo eleganckim designie.

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

23 produkt(ów)

Categories

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

23 produkt(ów)